Jak nosić ubrania ze skóry, aby wyglądać elegancko a nie kiczowato?

Zbyt rockowo? Za bardzo w stylu motocyklistów? Zbyt sexy? Noszenie skóry nie zawsze jest łatwe.
Skóra lub imitacja skóry, dziś wygląda prawie tak samo. I to dobrze, ta ewolucja mody pozwala każdemu pozwolić sobie na piękny kawałek skóry, i to bez decydowania się na duży wydatek. Teraz, gdy budżet nie jest już problemem, musisz wiedzieć, jak w niej dobrze wyglądać.

Jak dobrać odpowiednią odzież skórzaną.1. Unikaj wyboru materiału, który jest zbyt błyszczący: jeśli jest on wykonany z imitacji skóry lub skóry winylowej, może bardzo szybko wyglądać tandetnie.


2. Niezależnie od tego, czy jest to para spodni, skórzana kurtka czy spódnica, nigdy nie wybieraj ultra cienkiego materiału. Ten będzie się źle starzeć, a przede wszystkim będzie miał tendencję do oznaczania swoich wad jak małe krzywe.


3. Uważaj na kolorowe skóry. I tak, już od kilku sezonów można zauważyć większe zainteresowanie egzotyczną skórą. Jednak szybko można zrobić modowe faux-pas. Jeśli nosisz skórę, unikaj ekstrawaganckich kolorów. Jeśli na przykład są to spodnie preferuj ciemne odcienie jak granat, khaki lub burgund.


4. Unikaj kreacji złożonych jedynie ze skóry – chyba że planujesz wyglądać jak Catwoman.


Jak się nosi skórzane spodnie?W ostatnich sezonach, skórzane spodnie stały się prawdziwym zszywką w damskim opatrunku. Nic nie może być bardziej normalne: są ponadczasowe, eleganckie i łatwe do noszenia. Wybierz model o prostym kroju, lekko wygiętym kształcie, aby podkreślić, nie przesadzając z nim, swoje kształty. W ciągu dnia zmieszaj go na przykład z dużym swetrem z dzianiny i parą białych trampków. Wygodny, rockowy i seksowny wygląd. Jeśli jest wieczór, wybierz płynną bluzkę z wzorzystym lub kolorowym dekoltem, a u stóp ładną parę pompek.


Co pod kurtkę ze skóry?


Mówiąc „skóra”, masz na myśli oczywiście skórzaną kurtkę. Obowiązkiem must jest skórzana kurtka w stylu Perfecto. Najbardziej ponadczasowa ze wszystkich ponadczasowych jest po prostu noszona ze wszystkim! Wybierz go w kolorze czarnym, ani za szerokim, ani za krótkim, abyś mógł dopasować go do wszystkiego. Aby nosić go z oryginalnością, zmieszaj go ze spodniami garnituru w kratę i białą koszulką. Jeszcze jeden pomysł? Z małą czarną sukienką, zmodernizowaną z parą trampków i rajstopami śliwkowymi. Idealny strój na wyjście.


Jak nosić skórzaną spódniczkę?


Skóra nie jest tylko dla rockowców. I tak, w tym roku jest wiele skórzanych spódnic, czy to spódnice ołówkowe, krótkie, z paskiem czy w południe. Z nimi możesz sobie pozwolić na wszystko: spódnicę midi z zakrzywionym swetrem, krótką spódnicę ze swetrem i trampki do zabawy po seksownej stronie lub kartę 100% kobiecości z ołówkową spódnicą, koronkowym topem i trampkami.


Skórzana sukienka.

Mniej nieunikniona niż spodnie czy kurtka, skórzana sukienka jest nie mniej pożądana i zaczyna zauważalnie powracać. Jednak nie jest to takie łatwe do noszenia. Wybierz model, który nie jest zbyt krótki, np. długość kolana, nieco obniżony kołnierz i otwarte ramiona. Można go połączyć z kurtką bombardierską, aby nadać mu swobodny wygląd. Inną propozycją jest lekko chłopięcy długi płaszcz, nieprzezroczyste czarne rajstopy i para sportowych butów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top